Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kłodawa

64 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mironicka

Kłodawa,lubuskie

132 800 zł1 300 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży jest atrakcyjna działka pod zabudowę domu jednorodzinnego, położona w Kłodawie przy ul. Mahoniowej. Działka o regularnym kształcie prostokąta, o płaskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

1 725 000 zł456 m² 3 782,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom wolnostojący położony na prawie 11 arowej działce w Kłodawie na os. Marzeń. Powierzchnia całkowita domu to 456 m2, w tym: parter o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kłodawa,pomorskie

475 000 zł90 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Manufaktura Nieruchomości to profesjonalne biuro nieruchomości działające w Pruszczu Gdańskim i Trójmieście, specjalizujące się w sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Kłodawa,lubuskie

330 000 zł2 864 m² 115,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta zarezrwowana umową przedwstępną Na sprzedaż piękna działka budowlana o pow. ponad 28 arów położona w Kłodawie pośród nowej zabudowy jednorodzinnej. Na działkę przed jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kłodawa,pomorskie

475 000 zł90 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Kłodawa,lubuskie

299 000 zł2 178 m² 137,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta zarezerwowana Na sprzedaż atrakcyjna działka w Kłodawie przy ul. Wojcieszyckiej o pow. 2178 m2. Działka położona na terenie, na którym obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Kłodawa,wielkopolskie

229 000 zł55 m² 4 148,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na II piętrze w murowanym bloku, pow użytkowej 48m2 składa się z 2 rozkładowych pokoi, kuchni, łazienki z toaletą, korytarza, balkonu, piwnicy. Łazienka po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

1 550 000 zł240 m² 6 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Oferta zarezerwowana Topowa lokalizacja Kłodawa, osiedle marzeń! Prestiżowa okolica w otoczeniu eleganckich domów jednorodzinnych, idealna dla wymagających. Bliskość lasu zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sportowa

Kłodawa,wielkopolskie

145 000 zł1 685 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o budowie funkcjonalnego domu dla swojej rodziny ale ciągle zastanawiasz się jak miałby wyglądać, sprawdź naszą alternatywę! Kontakt: tel. 606*892*245 lokalizacja: kotków, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kłodawa,pomorskie

489 000 zł90 m² 5 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

181 000 zł1 295 m² 139,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka w Kłodawie ul. Słoneczna, w pobliżu ul. Wojcieszyckiej. Teren objęty aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem na mieszkalnictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zacisze

Kłodawa,lubuskie

1 599 000 zł154 m² 10 383,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący z basenem, sauną i pięknym ogrodem. Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż niezwykle przestronny dom wolnostojący, usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mściwoja

Kłodawa,pomorskie

510 000 zł90 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Kłodawa, gmina Trąbki Wielkie. Budynek usytuowany jest na Osiedlu Gdańskim dewelopera Chmara, w ostatniej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3-go Maja

Kłodawa,pomorskie

799 000 zł142 m² 5 626,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż ostatnie trzy domy gotowe do odbioru w miejscowości Kłodawa. Powierzchnia budynku netto - 142 m2 ( 132 m2 pow. użytkowej ) Działka - około 500 m2 Nieruchomość: na pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kłodawa,pomorskie

800 000 zł90 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny bliżniak z dużym ogrodem - gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż bezczynszowy dom w zabudowie bliżniaczej (90 m2), położony w spokojnej okoliy - tylko 15 km od Gdańska i 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Kłodawa,pomorskie

750 000 zł90 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej nowoczesny, przestronny i w pełni umeblowany. Wystarczy zabrać swoje rzeczy i od razu zamieszkać! Marzysz o własnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zacisze

Kłodawa,lubuskie

1 599 000 zł154 m² 10 383,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Kłodawa,pomorskie

799 000 zł130 m² 6 124,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Kłodawa gmina Trąbki Wielkie Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: domy bliźniaki w otoczeniu zieleni kameralne osiedle dom w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Kłodawa,wielkopolskie

240 000 zł52 m² 4 624,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 51,9 m2, położone na drugim piętrze w zadbanym, niskim bloku na spokojnym osiedlu w Kłodawie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Leśna

Kłodawa,pomorskie

799 000 zł130 m² 6 124,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wojcieszycka

Kłodawa,lubuskie

160 000 zł1 310 m² 122,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem ofert są cztery działki przeznaczone pod budowę budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz budynku usługowego. Nieruchomości o powierzchniach od 0,1310 oraz 0,1344 ha. zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wojcieszycka

Kłodawa,lubuskie

160 000 zł1 334 m² 119,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem ofert są cztery działki przeznaczone pod budowę budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz budynku usługowego. Nieruchomości o powierzchniach od 0,1310 oraz 0,1334 ha. zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Widokowa

Kłodawa,lubuskie

249 000 zł1 139 m² 218,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnym o powierzchni 1139 m2 Oferta idealna dla osób które chciałby się budować, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klonowa

Kłodawa,pomorskie

1 250 000 zł323 m² 3 874,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 868 m²

Podstawowe informacje Na sprzedaż dom wolnostojący z poddaszem użytkowym wybudowany według projektu dom denver na działce o powierzchni 1868 m2. Nieruchomość położona w zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Mironicka

Kłodawa,lubuskie

2 000 zł54 m² 37,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Dom do wynajęcia Kłodawa, ul. Mironicka 12 Szukasz miejsca do życia w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Gorzowa? Ten przytulny domek w Kłodawie może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Warszawska

Kłodawa,wielkopolskie

650 000 zł170 m² 3 823,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Niższa cena! Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy w Kłodawie. Nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

1 750 000 zł240 m² 7 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Topowa lokalizacja Kłodawa, osiedle marzeń! Prestiżowa okolica w otoczeniu eleganckich domów jednorodzinnych, idealna dla wymagających. Bliskość lasu zapewnia ciszę i kontakt z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

450 000 zł3 999 m² 112,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja dla inwestora! grunt bezpośrednio przy wojewódzkiej drodze nr 151 W miejscowości kłodawa! Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka inwestycyjna o pow. 3999 m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

990 000 zł232 m² 4 274,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:539 m²

Szukasz domu w doskonałej lokalizacji? Chcesz cieszyć się ciszą, spokojem i pięknem natury, a jednocześnie mieć blisko do centrum Gorzowa Wlkp. Zobacz tę wyjątkową ofertę!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Kłodawa,wielkopolskie

220 000 zł50 m² 4 373,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do kupna mieszkanie pow. całkowita 50,30m2 w murowanym bloku na I piętrze przy ul W. Jagiełły w Kłodawie. Składa się z 2 rozkładowych pokoi, korytarza, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Czereśniowa

Kłodawa,lubuskie

1 499 999 zł217 m² 6 912,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 294 m²

Proponujemy do sprzedaży piękną rezydencję wraz z wyposażeniem w Kłodawie z bardzo dobrze urządzonym i utrzymanym ogrodem.Rezydencja położona jest w zacisznym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3-go Maja

Kłodawa,pomorskie

799 000 zł142 m² 5 624,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny, świetnie zaprojetowany dom W urokliwej okolicy Kłodawa | Pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja | Dom w stanie surowym | Cicha i spokojna okolica | Wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3-go Maja

Kłodawa,pomorskie

799 000 zł142 m² 5 624,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kłodawa

Kłodawa,pomorskie

799 000 zł142 m² 5 626,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Nowoczesne i energooszczędne dom w Kłodawie - blisko Gdańska! kociewskie nieruchomości prezentują wyjątkową ofertę nowoczesnego domu typu bliźniak w Kłodawie, zaledwie 9 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

189 000 zł1 295 m² 145,95 zł/m²

 

 

 

Kłodawa,lubuskie

3 500 zł90 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Na wynajem: przestronne mieszkanie na piętrze domu z dostępem do ogrodu Kłodawa (woj. lubuskie) Zapraszamy do wynajmu wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na piętrze domu jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Kłodawa,wielkopolskie

239 000 zł53 m² 4 489,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do kupna mieszkanie pow całkowitej 53,23m2 usytuowane w murowanym bloku na parterze przy ul. Wyszyńskiego w Kłodawie. Składa się z 2 rozkładowych pokoi, kuchni, korytarza, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szkolna

Kłodawa,pomorskie

279 000 zł58 m² 4 775,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 58,42 m2 dodatkowo przynależy piwnica o pow. 2,5 m2, strych o powierzchni 5,25 m2 oraz pomieszczenie gospodarcze o pow. 11,16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Kłodawa,lubuskie

360 000 zł3 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu atrakcyjną 30 arową działkę w obrębie miejscowości Kłodawa. 120zł za m2 do negocjacji! Działka znajduje się w dobrze skomunikowanej części miejscowości. Kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

235 000 zł56 m² 4 222,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta jak zawsze bez prowizji! bezczynszowe mieszkanie 55,66 m | Kłodawa k. Gorzowa Wlkp. | i piętro | W cenie: ogródek i pom. gospodarcze Na sprzedaż wyjątkowe, bezczyczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skrajna

Kłodawa,lubuskie

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ostatnia szansa Twój dom w sercu Kłodawy przy ul. Skrajnej czeka W życiu bywają chwile, które zdarzają się tylko raz. Taką chwilą może być właśnie teraz kiedy jeszcze możesz stać się.