Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki budowlane Kłodawa - Ogłoszenia sprzedaży działek

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową, ul. Gdańska

Kłodawa,pomorskie

549 000 zł4 251 m² 129,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Kłodawie, gmina Trąbki Wielkie, powiat Gdański Idealna działka dla osób szukających spokoju, przestrzeni oraz dobrego połączenia komunikacyjnego z Trójmiastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

300 000 zł1 620 m² 185,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzialka budowlana numer: 124/3 Powiezchnia: 0,1620ha/1620m2 Numer dzialki: 124/3 Cena: 185,19 zł za m2 (cena do negocjacji) Ważne atuty: - żłobek przedszkole 1km - Szkoła 1,5km - Gminne Centrum Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Kłodawa,lubuskie

159 000 zł1 133 m² 140,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty jest 1133m2 działka budowlana zlokalizowana przy ul. Mahoniowej w Kłodawie. W cenie udział w drodze wewnętrznej. Dostępne media: prąd, woda w drodze głównej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nadbrzeżna

Kłodawa,lubuskie

360 000 zł1 384 m² 260,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 1384 m (wymiary: 42 m x 33 m) w spokojnej okolicy Kłodawy, przy ulicy Nadbrzeżnej. Działka ma warunki zabudowy pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kościelna

Kłodawa,lubuskie

199 000 zł1 166 m² 170,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka zlokalizowana w centrum Kłodawy, nieopodal ulicy Kościelnej w bliskiej odległości do Jeziora Działka o nierównomiernym kształcie o wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

255 000 zł1 300 m² 196,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży ładnie położone działki budowlane W kłodawie Powierzchnie ok. 13 ar Wydano decyzje o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu z przeznaczeniem działek pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mahoniowa

Kłodawa,lubuskie

150 000 zł1 133 m² 132,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty jest 1133m2 działka budowlana zlokalizowana przy ul. Mahoniowej w Kłodawie. W cenie udział w drodze wewnętrznej. Dostępne media: prąd Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Spokojna

Kłodawa,pomorskie

449 000 zł3 323 m² 135,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta dla osób szukających działki w pięknej okolicy, w pobliżu lasu i wygodnym dojazdem do miasta- na sprzedaż dwie działki w Kłodawie, które z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Przy Leśniczówce

Kłodawa,lubuskie

340 000 zł3 806 m² 89,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3806m2 w spokojnej części w miejscowości Kłodawa. Nieruchomość z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. W jej bliskim sąsiedztwie (po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gorzowska

Kłodawa,lubuskie

155 000 zł1 200 m² 129,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W niniejszej ofercie chciałbym zaprezentować Państwu działkę z warunkami zabudowy, w miejscowości kłodawa, oznaczona w ofercie jako nr 1 o powierzchni 1200m2 i wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

149 000 zł1 133 m² 131,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę na sprzedaż, zlokalizowaną w Kłodawie k. Gorzowa Wlkp., mieszczącą się na wylocie w kierunku Mironic. Działka prostokątna o powierzchni 1133m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Widokowa

Kłodawa,lubuskie

205 000 zł1 139 m² 179,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnym, o powierzchni 1139m2 Oferta idealna dla osób które chciałby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

220 000 zł1 001 m² 219,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki nieopodal jeziora Z przeznaczenem pod budowę domu jednorodzinnego W kłodawie Na sprzedaż działki o powierzchni 1000 m2 znajdujące się w Kłodawie, 300 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

355 000 zł1 573 m² 225,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż działka nieopodal jeziora Z przeznaczenem pod budowę domu jednorodzinnego W kłodawie Na sprzedaż działka o powierzchni 1573 m2 znajdująca się w Kłodawie, 300 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiosenna

Kłodawa,lubuskie

289 999 zł1 300 m² 223,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, na sprzedaż mam działkę budowlaną w Kłodawie, przy ulicy Wiosennej (nr ewidencyjny 111/5). Jest to ostatnia dostępna działka w tym segmencie. Działka kupiona była.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mahoniowa

Kłodawa,lubuskie

150 000 zł1 133 m² 132,39 zł/m²

 

 

 

Kłodawa,lubuskie

396 000 zł2 200 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność. Malowniczo położona, widokowa działka budowlana o powierzchni 2200 mkw w miejscowości kłodawa w pobliżu Gorzowa Wielkopolskiego. Zlokalizowana w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gorzowska

Kłodawa,lubuskie

140 000 zł1 201 m² 116,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Hit cenowy! działka budowlana W kłodawie za 140 000 złotych Na sprzedaż z warunkami zabudowy w miejscowości kłodawa, oznaczona w ofercie jako nr 3 o powierzchni 1201m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

106 400 zł1 520 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka kłodawa 15 arów pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Polecamy na sprzedaż działkę w Kłodawie, oddalonej 6 km od Gorzowa Wielkopolskiego, z pełnymi mediami w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

123 900 zł1 770 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka kłodawa 1770 m2 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Polecamy na sprzedaż działkę w Kłodawie, oddalonej 6 km od Gorzowa Wielkopolskiego, z pełnymi mediami w drodze. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

500 000 zł3 100 m² 161,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazja, kłodawa! Oferujemy na sprzedaż dużą działkę budowlaną 0,31ha w skład której wchodzi 6 działek po ok. 5 arów każda, sprzedaż w całości. Media: kanalizacja, woda, prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mahoniowa

Kłodawa,lubuskie

150 000 zł1 133 m² 132,39 zł/m²

 

 

 

Kłodawa,lubuskie

162 000 zł1 627 m² 99,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka Z przeznaczeniem pod budowę ( wydane warunki zabudowy przed podziałem) znajdująca się W miejscowości kłodawa, nieopodal gorzowa wielkopolskiego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Nagietkowa

Kłodawa,lubuskie

796 320 zł5 040 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana na samym początku miejscowości Kłodawa o powierzchni 5040m2 Nieruchomość posiada aktualne warunki zabudowy, na podstawie których została podzielona na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wojcieszycka

Kłodawa,lubuskie

150 000 zł1 334 m² 112,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem ofert są cztery działki przeznaczone pod budowę budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz budynku usługowego. Nieruchomości o powierzchniach od 0,1310 do 0,4232 ha. zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wojcieszycka

Kłodawa,lubuskie

150 000 zł1 310 m² 114,50 zł/m²

 

 

 

Kłodawa,lubuskie

250 000 zł4 232 m² 59,07 zł/m²

 

 

 

Kłodawa,lubuskie

2 300 000 zł16 832 m² 136,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna W pobliżu jeziora W kłodawie Oferujemy na sprzedaż duża działkę inwestycyjną o pow. 1,6832 ha. Na działce znajdują się budynki magazynowe (od 340 do 1800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gdańska

Kłodawa,pomorskie

3 100 000 zł85 700 m² 36,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kontaktdziałka w świetnej lokalizacji, idealna dla dewelopera. Rola III i IV klasa z możliwością zmiany przeznaczenia, graniczy z terenem zabudowy mieszkaniowej. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

165 000 zł1 670 m² 98,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż dwie działki budowlane W kłodawie - pod Gorzowem Wlkp. Dwa grunty budowlane o pow. 16 ar (trapez wymiary: 51x39x34x42) i 17 ar (wymiary: 34x50) Sąsiednia działka zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

165 000 zł1 741 m² 94,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż O powierzchi 1741 M2 W kłodawie ***oerta zarezerwowana umową przedwstępną *** Na sprzedaż działka w Kłodawie o powierzchni 1741 m2 znajdującej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

286 600 zł1 433 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka przy jeziorze w Kłodawie z indywidualnym dla tej działki projektem budowlanym gratis! Wyjątkowa działka budowlana o pow. 14,33 arów (0,1433 ha) położona w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

440 000 zł8 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w atrakcyjnym, zacisznym miejscu, w otoczeniu łąk i lasów a także niewielkiej rzeczki. Bardzo dobry dojazd nieruchliwą drogą asfaltową łączącą dwie wsie-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Czereśniowa

Kłodawa,lubuskie

125 000 zł1 367 m² 91,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną z projektem architektoniczno-budowlanym "promyk" z pozwoleniem na budowę przy ulicy Czereśniowej w Kłodawie! Działka ma kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

99 500 zł942 m² 105,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka przeznaczona pod budowę, położona w Kłodawie na Osiedlu Marzeń. W sąsiedztwie wybudowane domy jednorodzinne. Powierzchnia działki - 942 mkw. Teren posiada wydany plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Targowa

Kłodawa,wielkopolskie

36 000 zł600 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w samym centrum Kłodawy, a zarazem w spokojnej okolicy przy mało ruchliwej ulicy Targowej. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 33x18 m i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wojcieszycka

Kłodawa,lubuskie

165 000 zł1 480 m² 111,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Witam, mam do sprzedania działkę budowlana w miejscowości klodawa, przy ul.Wojcieszyckiej. Osoba prywatna Rozpoczęta jest na niej budowa domu, projekt Z66 L gl. Dom budowany z porotonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

85 000 zł1 327 m² 64,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w malowniczej okolicy lasów i jezior w Kłodawie. Działka jest płaska w kształcie prostokąta i ma powierzchnie 1327m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Flisacka

Kłodawa,lubuskie

155 000 zł1 287 m² 120,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w kształcie prostokąta, o powierzchni 1,267 m2, zlokalizowana w Kłodawie, niedaleko Gorzowa Wlkp. Dzialka jest usytowana przy ulicy Flisackiej. Dojazd do dzialki droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

98 000 zł1 327 m² 73,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Sprzedam ładną działkę budowlaną położoną blisko lasu i jeziora w Kłodawie. Działka ma 1327m2 i ustawny kształt. Dojazd drogą asfaltową i szutrową. Działka położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

105 930 zł1 177 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 10 działek budowlanych zlokalizowanych w obrębie Kłodawa. Wydana decyzja o warunkach zabudowy, która przewiduje budowę 10 domów jednorodzinnych wolno stojących lub 20 domów.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij