Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Mściwoja

Mściwoja, Kłodawa, pomorskie

  • 549 000 zł
  • 90 m²
  • 6 100 zł/m²

Zdjęcie

Hanna Staliarova

Skontaktuj się

Dom, ul. Mściwoja

Mściwoja, Kłodawa, pomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

549 000 zł

90 m²

6 100 zł/m²

Dom, ul. Mściwoja

Zaktualizowane: 12 maja 2026

549 000 zł 90 m² 6 100 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
150 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
2025

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

150 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

2025

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 549 000 zł (6 100 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: kwiecień 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 90 m² (68,76 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje (2 sypialnie), 1 łazienka; stan: deweloperski (dom pod klucz)
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2025
  •   pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 150 m²
  • Powierzchnia dodatkowa: strych
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: gazowe
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: LDK NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: LDK388682

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

LDK Nieruchomości prezentuje: nowoczesny bliźniak z widokiem na pola - Kłodawa | 6 km od Pruszcza Gdańskiego.

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej części Kłodawy, w ostatnim rzędzie zabudowy. To wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących prywatności, przestrzeni i bliskości natury, a jednocześnie szybkiego dojazdu do Pruszcza Gdańskiego oraz Trójmiasta. (...)

Agent

Hanna Staliarova

793 212...

793 212 736

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Hanna Staliarova

793 212...

793 212 736

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl