Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Bliźniaki Kłodawa - Oferty sprzedaży i najmu domów bliźniaczych

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

549 000 zł90 m² 6 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Ldk Nieruchomości prezentuje: nowoczesny bliźniak z widokiem na pola - Kłodawa | 6 km od Pruszcza Gdańskiego. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł90 m² 8 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Atuty: -słoneczne -wykończone do wprowadzenia -kameralne osiedle domów -w otulinach lasu -bezczynszowe -ogródek -ekspozycja zachodnia -zakup dla obcokrajowców bez zgody Ministerstwa lokalizacja: dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł93,36 m² 8 986,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nieruchomość: - powierzchnia całkowita około 93,36 m2 (w księdze wieczystej 68,76 m2); poziom I około 39,38 m2: - umeblowany i wyposażony salon z bezpośrednim wejściem na taras od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł130 m² 5 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa niższa cena! Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego domu pół bliźniaka zlokalizowanego w Kłodawie czyli sypialni Gorzowa Wielkopolskiego. Dom o powierzchni 130 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł94,87 m² 7 578,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Lokalizacja Kłodawa ul. Sosnowa- malownicza miejscowość położona w gminie Trąbki Wielkie. W odległości ok. 15 minut samochodem od centrum Pruszcza Gdańskiego (ok.9km) Świetny dojazd na.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł129,50 m² 9 189,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:488 m²

Przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 129,50 m2 usytuowany na działce o powierzchni 488 m2 w miejscowości Kłodawa. W pełni wyposażony dom, który jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł129 m² 9 224,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:488 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona w miejscowości Kłodawa, gmina Kłodawa. To spokojna i atrakcyjna lokalizacja zapewniająca komfort codziennego życia w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł90 m² 6 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą domu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Kłodawa,pomorskie

769 000 zł90 m² 8 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom o powierzchni 90 m z użytkowym poddaszem, położony na działce 200 m w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Kłodawa (gm. Trąbki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Kłodawa,lubuskie

890 000 zł132 m² 6 716,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Słoneczna Kłodawa dom, który łączy dwa światy Są miejsca, w których od razu czujesz, że to to. Słoneczna Kłodawa jest właśnie takim miejscem pełnym spokoju, zieleni i przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sosnowa

Kłodawa,pomorskie

589 000 zł90 m² 6 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wstęp: szukasz domu w spokojnej i zielonej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Dom położony na Osiedlu Domków przy ulicy Sosnowej w Kłodawie, gmina Trąbki Wielkie. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3-go Maja

Kłodawa,pomorskie

799 000 zł142 m² 5 624,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny, świetnie zaprojetowany dom W urokliwej okolicy Kłodawa | Pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja | Dom w stanie surowym | Cicha i spokojna okolica | Wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3-go Maja

Kłodawa,pomorskie

799 000 zł142 m² 5 624,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Kłodawa,lubuskie

890 000 zł132 m² 6 716,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sosnowa

Kłodawa,pomorskie

850 000 zł90 m² 9 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom na sprzedaż Kłodawa - nowoczesny bliźniak z ogrodem, fotowoltaiką i kominkiem Szukasz miejsca, które łączy komfort domu, niskie koszty utrzymania i szybki dojazd do Trójmiasta? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kłodawa,pomorskie

475 000 zł90 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Manufaktura Nieruchomości to profesjonalne biuro nieruchomości działające w Pruszczu Gdańskim i Trójmieście, specjalizujące się w sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kłodawa,pomorskie

475 000 zł90 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kłodawa,pomorskie

489 000 zł90 m² 5 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mściwoja

Kłodawa,pomorskie

510 000 zł90 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Kłodawa, gmina Trąbki Wielkie. Budynek usytuowany jest na Osiedlu Gdańskim dewelopera Chmara, w ostatniej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3-go Maja

Kłodawa,pomorskie

799 000 zł142 m² 5 626,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż ostatnie trzy domy gotowe do odbioru w miejscowości Kłodawa. Powierzchnia budynku netto - 142 m2 ( 132 m2 pow. użytkowej ) Działka - około 500 m2 Nieruchomość: na pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kłodawa,pomorskie

800 000 zł90 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny bliżniak z dużym ogrodem - gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż bezczynszowy dom w zabudowie bliżniaczej (90 m2), położony w spokojnej okoliy - tylko 15 km od Gdańska i 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Kłodawa,pomorskie

750 000 zł90 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej nowoczesny, przestronny i w pełni umeblowany. Wystarczy zabrać swoje rzeczy i od razu zamieszkać! Marzysz o własnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Kłodawa,pomorskie

799 000 zł130 m² 6 124,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Kłodawa gmina Trąbki Wielkie Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: domy bliźniaki w otoczeniu zieleni kameralne osiedle dom w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Leśna

Kłodawa,pomorskie

799 000 zł130 m² 6 124,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

990 000 zł232 m² 4 274,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:539 m²

Szukasz domu w doskonałej lokalizacji? Chcesz cieszyć się ciszą, spokojem i pięknem natury, a jednocześnie mieć blisko do centrum Gorzowa Wlkp. Zobacz tę wyjątkową ofertę!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3-go Maja

Kłodawa,pomorskie

799 000 zł142 m² 5 624,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3-go Maja

Kłodawa,pomorskie

799 000 zł142 m² 5 624,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kłodawa

Kłodawa,pomorskie

799 000 zł142 m² 5 626,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Nowoczesne i energooszczędne dom w Kłodawie - blisko Gdańska! kociewskie nieruchomości prezentują wyjątkową ofertę nowoczesnego domu typu bliźniak w Kłodawie, zaledwie 9 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skrajna

Kłodawa,lubuskie

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ostatnia szansa Twój dom w sercu Kłodawy przy ul. Skrajnej czeka W życiu bywają chwile, które zdarzają się tylko raz. Taką chwilą może być właśnie teraz kiedy jeszcze możesz stać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kłodawa,pomorskie

799 000 zł142 m² 5 626,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom z nowoczesnymi udogodnieniami nieopodal Gdańska! Zakup od dewelopera, bez podatku pcc! dom: oferujemy na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom, który wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Kłodawa,pomorskie

745 000 zł90 m² 8 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż połowa domu typu bliźniaka znajdującego się w Kłodawie niedaleko Pruszcza Gdańskiego. Dom o powierzchni użytkowej ok 69m2 to fantastyczna przestrzeń dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kłodawa,pomorskie

635 000 zł69 m² 9 235,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż: piękny dom w atrakcyjnej cenie w Kłodawie - idealne połączenie wygody, natury i dogodnej lokalizacji! Kłodawa łączy spokój wiejskiej okolicy z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. 3-go Maja

Kłodawa,pomorskie

699 000 zł90 m² 7 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż wygodny, przytulny dom bliźniak w Kłodawie pod Gdańskiem. Dom: znajduje się w Kłodawie przy ul. 3 - maja, na cichym i spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Leśna

Kłodawa,pomorskie

799 000 zł130 m² 6 124,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Leśna

Kłodawa,pomorskie

799 000 zł130 m² 6 124,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kłodawa

Kłodawa,pomorskie

795 000 zł94 m² 8 457,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szukasz pięknego domu w przepięknej Kłodawie? kociewskie nieruchomości prezentują Państwu przestronny dom typu bliźniak wybudowany w 2020 roku od znanego już na rynku dewelopera Chmara. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kłodawa

Kłodawa,pomorskie

659 000 zł93 m² 7 095,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Mamy przyjemność zaprezentować ekskluzywny szeregowiec położony przy ulicy 3 Maja w Kłodawie i. To doskonała oferta dla tych, którzy cenią wysoki standard życia oraz spokój. Główne zalety: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kłodawa

Kłodawa,pomorskie

659 000 zł93 m² 7 095,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3-go Maja

Kłodawa,pomorskie

790 000 zł130 m² 6 055 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:465 m²

Bliskość ośrodków miejskich i natury - jeśli to są dwie cechy, których poszukujesz, to oferowane nieruchomość jest właśnie dla Ciebie. Dom bliźniak w pobliżu rezerwatu przyrody Dolina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Warszawska

Kłodawa,wielkopolskie

115 000 zł46 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:147 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Kłodawie na ul. Warszawskiej na sprzedaż. Powierzchnia użytkowa ok. 46 m , na działce o powierzchni 147 m . Dom parterowy z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Truskawkowa

Kłodawa,lubuskie

649 000 zł151 m² 4 298,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:835 m²

Oferujemy Państwu nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej. Dom oznaczony numerem 11 ( zdjęcie numer 5) Dom zlokalizowany jest w Kłodawie przy ulicy Truskawkowej. Dom o powierzchni 151 m2.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij