Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Kłodawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

57 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

57 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

2 300 000 zł11 567 m² 198,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Kłodawa, w gminie Kłodawa, zaledwie kilka kilometrów od Gorzowa Wielkopolskiego. To spokojna, a jednocześnie bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta! dostępna tylko I wyłącznie W biurze pepperhouse! Na sprzedaż działka w miejscowości Kłodawa gmina Trąbki wielkie. Atuty: - 5 km do Pruszcza Gdańskiego - 20 km do Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł300 m² 11 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z klimatem dawnego majątku ziemskiego, położona w miejscowości Kłodawa, przy ul. Gdańskiej, w bardzo dogodnej lokalizacji komunikacyjnej -.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł90 m² 6 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

339 000 zł56 m² 6 053,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W murowanym bloku przy ul Grzymskiego w Kłodawie do kupna 56m mieszkanie na IV piętrze. Składa się z 4 pokoi, w tym 1 przechodni, kuchni z meblami i zmywarką, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł121,15 m² 7 420,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 285 m²

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości zlokalizowanej w Kłodawie. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący (do wykończenia) usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł93,36 m² 8 986,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nieruchomość: - powierzchnia całkowita około 93,36 m2 (w księdze wieczystej 68,76 m2); poziom I około 39,38 m2: - umeblowany i wyposażony salon z bezpośrednim wejściem na taras od.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł118,87 m² 3 272,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 262 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z budynkiem gospodarczym. Jest to budynek wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł1 200 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł11 567 m² 82,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna zlokalizowana w Kłodawie, przy ul. Przy Rzece, obręb: kłodawa. Podana cena jest ceną netto - należy doliczyć 23 % podatku vat Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł90 m² 8 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Atuty: -słoneczne -wykończone do wprowadzenia -kameralne osiedle domów -w otulinach lasu -bezczynszowe -ogródek -ekspozycja zachodnia -zakup dla obcokrajowców bez zgody Ministerstwa lokalizacja: dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 012 000 zł4 600 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka mieszkaniowa z możliwością usług, mpzp - mn.7 LOKALIZACJA Działka mieści się w miejscowości Kłodawa gmina TRĄBKI WIELKIE. Od działki do Pruszcza Gdańskiego jest około 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 061 m² 207,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1061 m2 oraz sąsiednia o pow. 1578 m2 położone w Kłodawie przy ul. Czereśniowej. Dla działek przed ich podziałem zostały wydane warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

346 720 zł1 576 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł129 m² 9 224,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:488 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona w miejscowości Kłodawa, gmina Kłodawa. To spokojna i atrakcyjna lokalizacja zapewniająca komfort codziennego życia w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł59 m² 7 610,17 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker wiosenny rabat! cena obejmuje rabat 20 000 zł do 31 maja! Pastelowa Osada to kameralne osiedle 12 mieszkań w zabudowie 6 domów dwurodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

1 290 000 zł136 m² 9 485,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom parterowy , w stanie do zamieszkania. Pompa ciepła , rekuperacja , garaż , brama na pilot , teren ogrodzony , dwie łazienki , pralnia , sypialnia i pokoje dziecięce po 15 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Kłodawa,lubuskie

890 000 zł132 m² 6 716,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Słoneczna Kłodawa dom, który łączy dwa światy Są miejsca, w których od razu czujesz, że to to. Słoneczna Kłodawa jest właśnie takim miejscem pełnym spokoju, zieleni i przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kłodawa,lubuskie

499 000 zł129 m² 3 868,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Oferta bezpośrednia, wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający Oferujemy do sprzedaży domy w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 110 m2 (całkowitej 129 m2), z garażami w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

309 000 zł1 300 m² 237,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta działka to idealne miejsce na realizację Twoich planów! Na sprzedaż urokliwa działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kłodawa,pomorskie

769 000 zł90 m² 8 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom o powierzchni 90 m z użytkowym poddaszem, położony na działce 200 m w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Kłodawa (gm. Trąbki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Słoneczna

Kłodawa,pomorskie

299 000 zł1 379 m² 216,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana znajdująca się w Kłodawie Gdańskiej, ul Słoneczna gmina Trąbki Wielkie 8 km od Pruszcza Gdańskiego 10km do Obwodnicy Trójmiasta 15km do Gdańska 5km od Trąbek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Kłodawa,lubuskie

890 000 zł132 m² 6 716,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

350 000 zł1 750 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kameralna przestrzeń blisko Gorzowa. Tu powstaje coś wyjątkowego. Miejsce, które daje swobodę i przestrzeni, i myślom Są lokalizacje, które nie zabiegają o uwagę, a jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sosnowa

Kłodawa,pomorskie

589 000 zł90 m² 6 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wstęp: szukasz domu w spokojnej i zielonej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Dom położony na Osiedlu Domków przy ulicy Sosnowej w Kłodawie, gmina Trąbki Wielkie. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

.jest to atrakcyjnie zlokalizowana działka budowlana ( w pobliżu ściana lasu , jezioro ). cisza , spokój, wokół początki zabudowy jednorodzinnej powodują , że nieruchomość ta, może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kłodawa,pomorskie

549 000 zł90 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ldk Nieruchomości prezentuje: nowoczesny bliźniak z widokiem na pola - Kłodawa | 6 km od Pruszcza Gdańskiego. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3-go Maja

Kłodawa,pomorskie

799 000 zł142 m² 5 624,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny, świetnie zaprojetowany dom W urokliwej okolicy Kłodawa | Pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja | Dom w stanie surowym | Cicha i spokojna okolica | Wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3-go Maja

Kłodawa,pomorskie

799 000 zł142 m² 5 624,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Kłodawa,lubuskie

890 000 zł132 m² 6 716,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

1 499 000 zł154 m² 9 733,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący z basenem, sauną i pięknym ogrodem. Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż niezwykle przestronny dom wolnostojący, usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

849 000 zł103 m² 8 278,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:245 m²

Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 102,55 m2 usytuowany na działce o powierzchni 245 m2 w miejscowości Kłodawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Kłodawa,pomorskie

3 500 000 zł140 m² 25 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przepiękna zabytkowa posiadłość składająca się z domu wolnostojącego oraz dwóch budynków gospodarczych. Całość położona jest na działce o powierzchni 6000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sosnowa

Kłodawa,pomorskie

850 000 zł90 m² 9 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom na sprzedaż Kłodawa - nowoczesny bliźniak z ogrodem, fotowoltaiką i kominkiem Szukasz miejsca, które łączy komfort domu, niskie koszty utrzymania i szybki dojazd do Trójmiasta? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sosnowa

Kłodawa,pomorskie

850 000 zł90 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

1 950 000 zł240 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 315 m²

Oferta zarezerwowana Topowa lokalizacja Kłodawa, osiedle marzeń! Prestiżowa okolica w otoczeniu eleganckich domów jednorodzinnych, idealna dla wymagających. Bliskość lasu zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mironicka

Kłodawa,lubuskie

132 800 zł1 300 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży jest atrakcyjna działka pod zabudowę domu jednorodzinnego, położona w Kłodawie przy ul. Mahoniowej. Działka o regularnym kształcie prostokąta, o płaskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

1 725 000 zł456 m² 3 782,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom wolnostojący położony na prawie 11 arowej działce w Kłodawie na os. Marzeń. Powierzchnia całkowita domu to 456 m2, w tym: parter o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kłodawa,pomorskie

475 000 zł90 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Manufaktura Nieruchomości to profesjonalne biuro nieruchomości działające w Pruszczu Gdańskim i Trójmieście, specjalizujące się w sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Kłodawa,lubuskie

330 000 zł2 864 m² 115,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta zarezrwowana umową przedwstępną Na sprzedaż piękna działka budowlana o pow. ponad 28 arów położona w Kłodawie pośród nowej zabudowy jednorodzinnej. Na działkę przed jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kłodawa,pomorskie

475 000 zł90 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij