Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Kłodawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

57 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

57 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

264 220 zł1 201 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Atuty: - cicha i spokojna okolica; - media obok działki; - płaski teren; - w sąsiedztwie domy jednorodzinne; - 10 działek do wyboru. Lokalizacja: działki położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 231 zł124,01 m² 5 799,78 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2025

Oferujemy przytulny, 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, składający się z salonu, kuchni, trzech sypialni, garderoby, pomieszczenia gospodarczego, łazienki, wc, ogródka oraz trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 231 zł124,01 m² 5 799,78 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 231 zł124,01 m² 5 799,78 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2025

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 190 000 zł129,50 m² 9 189,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:488 m²

Przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 129,50 m2 usytuowany na działce o powierzchni 488 m2 w miejscowości Kłodawa. W pełni wyposażony dom, który jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł130 m² 5 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa niższa cena! Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego domu pół bliźniaka zlokalizowanego w Kłodawie czyli sypialni Gorzowa Wielkopolskiego. Dom o powierzchni 130 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł254 m² 3 503,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:5 264 m²

Jeśli marzysz o miejscu, gdzie pod jednym adresem wygodnie zamieszkają dwie rodziny, lub planujesz wynajem niezależnej części nieruchomości ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 476 m² 101,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1476 m2 położona w Kłodawie przy ul. Skowronkowej w bliskiej odległości od jez. Polnego. Działka ma wydane warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł1 379 m² 245,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość: - działka budowlana - nr ewidencyjny 112/1 powierzchnia 1 379 m2, obręb Kłodawa, gmina Trąbki Wielkie; - nieruchomość w kształcie zbliżonym do prostokąta dokładne wymiary na.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 763 m² 82,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana o pow. 1763 m2, w miejscowości Kłodawa, niedaleko jeziora Polnego. Dojazd do działek zapewnia dobrej jakości droga asfaltowa, na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 999 m² 112,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja dla inwestora! grunt bezpośrednio przy wojewódzkiej drodze nr 151 W miejscowości kłodawa! Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka inwestycyjna o pow. 3999 m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł29 800 m² 33,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 29 800m2, zlokalizowana w miejscowości Kłodawa, gmina Trąbki Wielkie przy ul. Brzozowej. Działka znajduje się na granicy z Jagatowem. Blisko droga.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł210 m² 3 709,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:193 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona w miejscowości Kłodawa, w gminie Kłodawa, oddalonej o około 5 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Lokalizacja przy granicy miasta zapewnia szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 732 m² 184,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta działka to idealne miejsce na realizację Twoich planów! Na sprzedaż urokliwa działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł154 m² 9 084,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący z basenem, sauną i pięknym ogrodem. Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż niezwykle przestronny dom wolnostojący, usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 500 m² 219,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka W kłodawie! wokół inne domki jedno I dwurodzinne (bliźniaki) blisko do jeziora Z plażą, wake parkiem, gminnego ośrodka kultury, żłobka, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł1 513 m² 261,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

**na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana 1513 m w Kłodawie tuż przy ścianie lasu** Jeśli marzysz o miejscu, które łączy spokój natury z wygodnym dostępem do miasta ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

5 390 000 zł240 m² 22 458 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 800 m²

Na sprzedaż piękna, zagospodarowana posiadłość, z domem po kapitalnym remoncie, w odległości jedynie 6 km od obwodnicy trójmiejskiej (węzeł Rusocin). Teren o powierzchni 1.18 ha, to.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 476 m² 108,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1476 m , położonej w miejscowości Kłodawa (66-415), przy ulicy Skowronkowej, województwo lubuskie.

Szczegóły ogłoszenia

133 000 zł1 050 m² 126,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane o pow. 10,5 ara każda, położone w miejscowości Kłodawa, niedaleko jeziora Polnego. Działki z wydanymi warunkami zabudowy z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł90 m² 9 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom 90 m | 4 pokoje | wysoki standard | Kłodawa k. Trójmiasta Na sprzedaż komfortowy i nowoczesny dom o powierzchni 90 m z użytkowym poddaszem, położony na działce 200.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł1 299 m² 250,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow. 1.299 m2 położona w trzeciej linii zabudowy przy jeziorze w Kłodawie. Wydano decyzję o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł140 m² 21 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przepiękna zabytkowa posiadłość składająca się z domu wolnostojącego oraz dwóch budynków gospodarczych. Całość położona jest na działce o powierzchni 6000.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł90 m² 6 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Ldk Nieruchomości prezentuje: nowoczesny bliźniak z widokiem na pola - Kłodawa | 6 km od Pruszcza Gdańskiego. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł17 095 m² 152,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko u Nas Działka usługowo-mieszkaniowa 1,7 ha - Kłodawa, gmina Trąbki Wielkie Atrakcyjna, nasłoneczniona działka z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł67,10 m² 4 321,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do kupna mieszkanie na II piętrze w bloku w Kłodawie pow całkowitej 67m2. Składa się z 4 pokoi ( w tym 2 przechodnie), kuchni, łazienki, toalety, korytarza, balkonu, piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł18 321 m² 130,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kłodawa | 1,83 ha | Teren inwestycyjny z bezterminowymi warunkami zabudowy Lokalizacja, którą rynek zna i ceni Przedmiotem sprzedaży jest grunt inwestycyjny położony w Kłodawa.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 039 m² 58,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Działka położona jest w miejscowości Kłodawa, w gminie Kłodawa. To spokojna i dobrze skomunikowana okolica, która łączy komfort codziennego życia z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł94,87 m² 7 578,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Lokalizacja Kłodawa ul. Sosnowa- malownicza miejscowość położona w gminie Trąbki Wielkie. W odległości ok. 15 minut samochodem od centrum Pruszcza Gdańskiego (ok.9km) Świetny dojazd na.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 001 m² 119,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty jest atrakcyjnie zlokalizowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 3001 m2 położona w Kłodawie. Wydane Pozwolenie na budowę! Obejmującego budowę budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł1 200 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko u Nas Na sprzedaż działka o pow. 1200 m - Kłodawa, gmina Trąbki Wielkie Atrakcyjna, nasłoneczniona działka z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego!.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł17 095 m² 152,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

1 051 600 zł4 600 m² 228,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta! dostępna tylko I wyłącznie W biurze pepperhouse! Na sprzedaż 3 działki w miejscowości Kłodawa gmina Trąbki wielkie. Atuty: - 5 km do Pruszcza Gdańskiego - 20 km do Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł115,33 m² 14 740,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:972 m²

N o W A | N I Ż S Z A | C E N A! Dom wolnostojący nad jeziorem, tuż przy plaży - Kłodawa Na sprzedaż dom wolnostojący z dużym ogrodem, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł250 m² 2 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na ogrodzonej, zagospodarowanej, 30-arowej działce do kupna dom wolnostojący 2 kondygnacyjny i 3 garażami. Otoczony zielenią, trawnikiem, ciszą, licznymi nasadzeniami krzewów, drzew.

Szczegóły ogłoszenia

1 097 019 zł11 081 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

"Siedlisko Kłodawa" wyjątkowa inwestycja w otoczeniu natury Sprawdź wizualizacje i szczegóły inwestycji na stronie: siedlisko-wave-showcase.lovable.app Wave Nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł193,10 m² 9 787,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 254 m²

Nowoczesny dom w Kłodawie wysoki standard, przestrzeń i komfort życia Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, położony w spokojnej i bardzo cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł173,25 m² 4 906,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:744 m²

Jeśli szukasz domu gotowego do zamieszkania, w którym wszystko zostało już zrobione ta oferta jest dla Ciebie. Ten wyremontowany dom jednorodzinny w Kłodawie to idealne miejsce dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł913,30 m² 1 641,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 283 m²

Polecamy Państwu nieruchomość trzykondygnacyjną o łącznej powierzchni 913,30 m2 zlokalizowaną w Kłodawie przy ulicy Rzemieślniczej. Budynek położony na działce o powierzchni 1.283.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 206 m² 247,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię cisza, śpiew ptaków i zapach lasu, a zaledwie kilka kroków od Twojego domu rozpościera się tafla jeziora. Przedstawiamy wyjątkową działkę.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 324 m² 165,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działki budowlane - kłodawa 1200 M od plaży lokalizacja: do sprzedania 4 działki budowlanych o powierzchniach od 1 324 do 2 062 m2 zlokalizowane w miejscowości Kłodawa okolice.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł177 m² 7 627,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 607 m²

Przedmiotem oferty jest wolno stojący dom parterowy z garażem na dwa auta w bardzo atrakcyjnej, cichej lokalizacji w Kłodawie. Dom ma powierzchnię użytkową 145,50 m2, został podzielony.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł972 m² 1 748,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka przy jeziorze: kłodawa, ulica Wojcieszycka N O W A | N I Ż S Z A | C E N A! Tuż przy plaży, nad brzegiem jeziora, z dostępem do.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij